Mano istorija

Vienas ištartas „Taip“ pakeitė mano istoriją ir (ne, kalba čia eina ne apie vestuves) Spontaniškas sprendimas viską pakeitė ir šiandien gyvenu savo svajonėse darydama tai, kas man iš tiesų patinka – kurdama.
Nuo vaikystės turėtas hobis kurti papuošalus atvedė mane prie jau 5 - tus metus skaičiuojančio papuošalų prekės ženklo.

Kaip tai įvyko?
Gyvendama Budapešte užklydau į nedidelę mados koncepcijos parduotuvę, kur po jaukaus pokalbio su ten dirbančia dizainere – sutikau parodyti savo laisvalaikiu kuriamus papuošalus ir savo nuostabai – gavau pasiūlymą prisijungti prie jų komandos kaip dizainerė. Tai tapo priežastimi išdrįsti ir pasidalinti su pasauliu savo aistra kurti papuošalus. Taip tapau vienintele užsieniete ir koncepcinės parduotuvės bendra įkūrėja Budapešte, o vėliau ir Vengrijos mados bendruomenės dalimi.

Mano istorija

Neprireikė daug laiko, kad aplankytų suvokimas, jog šią aistrą ir patirtį turiu parsivežti namo – į savo mylimą Lietuvą.

Šiandien džiaugiuosi matydama moteris visame pasaulyje, nešiojančias mano rankų darbo papuošalus ir aksesuarus.

Mano filosofija.
Manau, kad papuošalai – tai tik detalės, bet tikiu, jog iš detalių susideda visas gyvenimas. Esu tvarių ir unikalių papuošalų kūrėja ir mylėtoja, visi aksesuarai sukurti su didžiule meile širdyje ir rankų sukaupta patirtimi.

Spaudoje

Žurnalas Žmonės

Lietuva 2022

Marie Claire Žurnalas

Vengrija 2020 Sausis-Vasars

Nok Lapja Žurnalas

Vengrija 2019