Grąžinimo politika

Man svarbu, kad liktumėt patenkinta/as!

Galite naudotis 14 dienų grąžinimo galimybe. Jei nesate patenkinti pirkiniu, jis atkeliavo pažeistas arba išsirinkote ne tą prekę, tiesiog grąžinkite nenaudotą prekę kartu su dėžute bei su pirkiniu gautais priedais ar dovanomis ir aš mielai grąžinsiu pinigus. Tačiau jūsų teisė atsisakyti sutarties galioja tik toms prekėms, kurios grąžinamos tokios pat būklės, kokios jas gavote. Jei prekė buvo panaudota bent vieną kartą arba pristatyti gaminiai nebeatitinka savo pirminės būklės, kurios jie buvo pristatyti - pinigai nebus grąžinti. Pristatymo ir grąžinimo išlaidos priklauso prekės gavėjui ir nėra grąžinamos. Grąžinant priimami tik pilna apimtimi grąžinami ir nedėvėti papuošalai. 

5 ŽINGSNIŲ GRĄŽINIMO POLITIKA

1 žingsnis: Prieš grąžindami prekę (-es), atsiųskite savo užsakymo numerį, įvardykite prekę ir pateikite grąžinimo priežastį. 

2 žingsnis: Susitarus su Prekės tiekėju dėl grąžinimo – Prekės tiekėjas nurodys pageidautiną grąžinimo adresą ir būdą. 

3 veiksmas: Prekės tiekėjas patvirtina grąžintos prekės gavimą ir ar jos būklė atitinka tą, kuri buvo gavėjui siunčiant prekę. 

4 veiksmas: Nesant Prekės kokybės, kiekio ir kitų požymių neatitikimo – prekės tiekėjas grąžina už prekę sumokėtą sumą. 

5 veiksmas: Atminkite, kad faktinis pinigų grąžinimas už užsakymą gali užtrukti iki 30 kalendorinių dienų. 

Svarbu: įsigijus prekę iš kitų mažmenininkų, dėl keitimo ar grąžinimo kreipkitės į pardavėją iš kurio prekę ir įsigijote.