Dovanų kupono taisyklės

 

  1. Dovanų kortelė negali būti grąžinama, pratęsiama, pakeista nauja ar jos vertė grąžinama pinigais. Su šia kortele negalima įsigyti kitų dovanų kortelių. Dovanų kuponas galioja vieną kartą.
  2. Dovanų kortelė galioja 100 dienų nuo jos įsigijimo dienos. Pasibaigus dovanų kupono galiojimo laikui, jis automatiškai užblokuojamas , o nepanaudoti pinigai – negrąžinami.
  3. Jeigu prekės kaina didesnė nei nurodyta Dovanų kupone, už trūkstamą dalį galite sumokėti grynaisiais pinigais arba kreditine kortele. Pasirinkus prekę už mažesnę sumą, likutis negrąžinamas.
  4. Pametus ar kitaip praradus Dovanų kuponą, pinigai negrąžinami.
  5. Kai perkate dovanų kortelę, sąskaita faktūra neišrašoma. Mokant už prekes www.gintauteval.com internetinėje parduotuvėje ir naudojant Dovanų kortelę – kitos nuolaidos ar nuolaidų kodai netaikomi.
  6. Dovanų kortelės klastojimas, kopijavimas, dauginimas, naudojimas ar įsigijimas bet kokiu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiamas. Dovanų kuponais neteisėtai panaudojusieji gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
  7. Jei dovanų kortelė yra pažeista, t. y. daugiau nei pusė jos yra sutepta, trūkstama ar kitaip sugadinta, arba nėra aiškiai matomas Dovanų kortelės numeris ar galiojimo laikas, tokios Dovanų kortelės naudoti negalima, o pati kortelė negrąžinama ir nekeičiama. 
  8. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kortelę, patvirtina, kad susipažino ir sutinka su čia nurodytomis Dovanų kortelės pirkimo ir naudojimo taisyklėmis.

Elektroninei dovanų kortelei taip pat galioja šių taisyklių 1-6 ir 8 punktai.